השמת בכירים

בשונה מהשמה לעובדים בדרג ייצור וביניים, השמת בכירים היא נישה שונה ונפרדת לחלוטין, רמת הסינון אותו צריך לבצע חיפוש עובדים בכירים תהיה גבוהה בהרבה מחיפוש עבודה לעובד הרגיל.

כיום באופן שונה מהעבר כבר לא מחפשים עבודה בעיתון בימינו ישנם דרכים אחרות לחלוטין להשמת בכירים כאשר הדרך המומלצת ביותר והטובה ביותר היא לבצע את החיפוש בעזרת שירותי חברת כוח אדם אשר תוכל לעזור לכם למצוא את העבודה בה את מעוניינים.

חברת ind-place – הינה חברת השמה אשר מתמחה בתחום של השמת בכירים, לחברה מאגר גדול של עובדים ושל מעסיקים מן השורה הראשונה בתחום של השמת בכירים.

תהליך השמת בכירים מחויב בשימת דגש לפרטי המרה הקטנים, הדרישות הפרומליות והבלתי פורמליות, התאמה לתרבות הארגונית של החברה, ליווי צמוד בכל השלבים וכמובן שמירה על דיסקרטיות מוחלטת.

חברת Ind. Place מכירה את לקוחותיה ודורשת ללמוד את האווירה במפעל, הטכנולוגיה לפרטיה , המבנה הארגוני ושאר הפרטים הבלתי פורמליים לשם סינון מדויק עד כמה שניתן והליך השמה מותאם.

השמה להייטק

כיום שוק ההייטק נמצא כל הזמן בעלייה מתמדת ישנם עוד ועוד אפשרויות חדשות לעבודה ומצב הדינמי הזה רק הולך ומתפתח ללא הרף. אז נכון שההיצע של עבודות בתחום ההייטק הוא אדיר לעומת זאת גם הביקוש לעבודה בתחום ההייטק רק הולך וגדל.

חיפוש עבודה בתחום ההייטק הוא מורכב בהרבה מאשר חיפוש עבודה רגילה, בהשמה להייטק אנו בדרך כלל מדברים על תנאים שונים ומשכורות גבוהות יותר. הדרישות של המעסיקים יהיו גבוהות בהרבה כאשר מדובר על מפעל המייצר שבבים מיוחדים למחשב מאלה של עבודה רגילה במשרד. לכן חשוב לבחור בחברת כוח אדם שתוכל לעזור לכם למצוא את העבודה המתאימה והמשתלמת ביותר בשבילכם.

גיוס המועמדים לעולם התעשייה מותאם ללקוח על פי צרכיו, תוך כדי מתן תשומת לב לדרישות המשרה הפורמליות והבלתי פורמליות, שמירה על מקצועיות, דיסקרטיות ותהליכי סינון קפדניים, וזאת מתוך היכרות מעמיקה עם הנדרש בשטח.

אנו מייצגים ומלווים את המועמדים מתחילת התהליך, ממשיכים את הקשר גם בסיום ההשמה ובתהליך הקליטה ובקשר רציף עם החברה המגייסת. אנו מכירים את התעשייה מבפנים ולכן מייצרים את החיבורים הנכונים.

הגש מועמדות

מחפשים עובדים?
השאירו פרטים

דילוג לתוכן