כתיבת קורות חיים מקצועית

חיפוש עבודה הוא עניין לא פשוט ישנם המון גורמים המשפיעים עלינו עד שנמצא את העבודה המתאימה ביותר. אחת הנקודות החשובות ביותר ללא ספק בחיפוש עבודה הוא הרושם הראשוני של המעסיק,הרושם הראשוני של אותו מעסיק בדרך כלל יהיה קורות החיים שלכם.

הדרך בה אנו כותבים את קורות  החיים שלנו היא משמעותית ביותר, ההבדל בין קורות חיים טובים ממוקדים ומתאימים לאופי המשרה מהווה את ההבדל בין מציאת עבודה בקלות לבין חיפוש שיכול להתמשך תקופה ארוכה ובכלל לא בטוח שינחיל תוצאות חיוביות. כיום ישנם חברות המעניקות שירותי כתיבת קורות חיים ועוזרות למחפש העבודה להציג את עצמו ברושם הראשוני בדרך הכי טובה בשבילו.

אין ספק כתיבת קורות חיים באופן נכון יעזור לכם למצוא את העבודה בה אתם מעוניינים. כמובן שאנו מדברים על רושם ראשוני שאין צל של ספק מהי חשיבותו אך לא כאן נגמרת הדרך אל העבודה המיוחלת. בשלב הבא העובד הפוטנציאלי יוזמן לראיון עבודה שם שוב יצטרך להרשים את המעסיק

הכנה לראיון עבודה

כאמור, כתיבת קורות חיים היא חשובה ביותר והיא זאת שתביא אתכם לשלב הבא שזהו ראיון עבודה מול המעסיק עצמו.

שלב זה הוא בהחלט לא פחות חשוב משלב כתיבת ושליחת קורות החיים, חשוב לעשות הכנה לראיון עבודה להגיע כמה שיותר נכונים ומפוקסים. כיום ישנם חברות אשר מעניקות הכנה לראיון עבודה שיוכל לעזור לכם להגיע מוכנים ולהציג את עצמכם על הצד הטוב ביותר שלכם.

לא פעם קורה לנו שאנו מגיעים לראיון עבודה ואנו באופן טבעי מתרגשים ולעיתים גם מדברים לא בצורה הטובה ביותר, לכן ובמיוחד אם אתם יכולים להעיד על עצמכם שראיון העבודה טיפה מלחיץ אתכם.

 אנשי Ind-Place מקיימים עם המועמדים הכנה ממוקדת לראיון העבודה באופן הטוב ביותר, כדי שתגיעו מוכנים ותצליחו לזכות במשרה בה אתם חושקים.

הגש מועמדות

מחפשים עובדים?
השאירו פרטים

דילוג לתוכן